Hürriyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı No: 8, 03032 Merkez/Afyonkarahisar 0 552 446 24 48

Misyon ve Vizyon

Üretimini yaptığımız geleneksel Osmanlı tatlarını taşıyan yüzlerce çeşit lokum, kaymaklı şeker, pişmaniye, saray helvası, ekmek kadayıfı, akide şekeri gibi gıdalarımızı unutturmamayı firmamızın kurulduğu tarihten bu günümüze, hijyen ve kaliteden ödün vermeden aynı güzellikte sağlıklı ürünler sunarak geleneksel tatlarımızı yeni nesillere aktarmayı kendimize ilke edindik.

Babamızdan aldığımız şu öğüdü hiç unutmadık. “Yiyemeyeceğiniz Bir Ürünü Almayın, Satmayın, Yapmayın HARAMDIR.” Bu altın öğüdü çocuklarımıza ve çalışanlarımıza da ezberlettik.

Öztürk Şekerleme Sarayı, Şekerci Hacı Mahmut Kaymak – Lokum Dünyası, Lokum Park, Ema Öztürk markaları olarak vizyonumuz markamızı yerelden ulusala, ulusaldan küresele taşımaktır.

Geleneksel tatlarımızı günümüz lezzetleri ile firmamızın kuruluşlundan beri süre gelen güvenirliğini gelecek kuşak temsilcilerimize en büyük mirasımız olarak devretmek. Yeni başladığımız termal otel işletmeciliği ile de (Ema Öztürk Thermal Otel) havzamızdan çıkmakta olan çok şifalı termal sularla, suyla gelen  sağlık konseptiyle hizmet vermeyi vizyon olarak ön görmekteyiz.